3D Ochranné sklo pre Xiaomi Redmi note 12 Pro / 12 Pro + čierne

Kód: 172095
12,90 € 10,75 € bez DPH
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Tvrdené sklo 6D Pro od popredného výrobcu Veason. Vyznačuje sa celoplošnou lepiacou plochou (od okraja po okraj) so zvýšenou priľnavosťou. Vysokokvalitné, ultratenké 6D tvrdené sklo s celoplošnou lepiacou plochou. Hrúbka 0,2 mm zaisťuje 100% priehľadnosť obrazovky a tvrdosť 9H zaručuje vynikajúcu ochranu pred poškriabaním a následkami pádu. Oleofóbna vrstva novej generácie zabraňuje odtlačkom prstov, ako aj prachu a nečistotám.

 

Dokonale zladené tvrdené sklo s tvrdosťou 9H pomôže predĺžiť životnosť vášho zariadenia. Vďaka tomu je displej účinne chránený proti poškriabaniu, čo sa premieta do pohodlia pri používaní telefónu.

 

Sklo prispôsobené modelu telefónu má na celej ploche lepidlo so zvýšenou priľnavosťou. Rýchlo a presne priľne k obrazovke a nezanecháva žiadne vzduchové bubliny. Inštalačná súprava uľahčuje aplikáciu vystaveného produktu bez väčších problémov.

 

Ultratenké zloženie s hrúbkou len 0,2 mm prichádza s úplnou transparentnosťou a zachovaním dotykových funkcií. Navyše na skle nezostanú žiadne odtlačky prstov, prach ani nečistoty vďaka olefóbnej vrstve novej generácie.

 

špecifikácia:
Výrobca: Veason
Lepidlo: od okraja po okraj na celej obrazovke (zvýšená priľnavosť)
Hrúbka: 0,2 mm
Tvrdosť: 9H
Typ skla: tvrdené s oleofóbnym povlakom