HOCO smartwatch Y9 Smart sports watch (call version) black

Kód: 172851
Značka: HOCO
68 € 56,67 € bez DPH
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantné, vodotesné inteligentné hodinky Hoco Y9 pre ženy sa budú hodiť v práci, doma, na cestách alebo pri cvičení. Má farebný displej, multišportové režimy, srdce/sýtosť/spánok. Umožňuje vám telefonovať, spravovať hovory. prezerať kontakty, čítať správy a upozornenia a odpovedať na ne.

 

Inteligentné hodinky Hoco boli vytvorené pre aktívnych ľudí. Štýlový dizajn bude fungovať na každom zápästí.

 

Zariadenie sa pohodlne používa vďaka farebnej obrazovke TFT s uhlopriečkou 1,28“, rozlíšením 360 × 360 px a podporou menu v 18 jazykoch. Na jedno nabitie môže zariadenie fungovať až 7 dní.

 

Inteligentné hodinky majú vstavaný reproduktor a mikrofón, ktorý vám umožní bez toho, aby ste museli, prijímať a uskutočňovať hovory pomocou hodiniek. vytiahnutie telefónu z vrecka. Umožňuje vám tiež čítať správy a upozornenia a odpovedať na ne.

 

Inteligentné hodinky kontrolujú fyzickú aktivitu meraním srdcového tepu, saturácie kyslíkom a monitorovaním spánku. Umožňuje vám kontrolovať priebeh tréningu vďaka multišportovým režimom.

 

Tento produkt funguje so zariadeniami iOS a Android. Má triedu vodotesnosti IP68.

 

V cene:
- Inteligentné hodinky Hoco Y9
- silikónový remienok
- magnetická nabíjačka

 

špecifikácia:
Model: Hoco Y9
Obrazovka: TFT kapacitná dotyková obrazovka 1,28”, 360 × 360 px
Procesor: Realtek RTL8762DT
Pamäť: 128 MB
Pripojenie: Bluetooth v4.0
Výdrž batérie: približne 5-7 dní s jedným pripojením Bluetooth / približne 3 dni s dvojitým pripojením Bluetooth (vyžaduje sa pre funkciu volania)
Pohotovostný režim: približne 15 dní
Batéria: 300 mAh
Typ nabíjania: magnetické
Priložený kábel: áno (nabíjanie)
Materiál: hodinky: hliníková zliatina / remienok: silikón
Trieda vodotesnosti: IP68
Kompatibilita: zariadenia so systémom iOS a Android
Jazyk: 21 jazykov (čínština, angličtina, ruština, arabčina, vietnamčina, barmčina, thajčina, poľština, perzština, španielčina, malajčina, gréčtina, francúzština, taliančina, nemčina, portugalčina, indonézština, turečtina)
Funkcie: bluetooth hovor, upozornenie, odmietnutie hovoru, pripomenutie správy, pripomenutie hovoru, monitor srdcovej frekvencie, sedavé pripomenutie, monitor kyslíka v krvi, monitor krvného tlaku, monitor spánku, multišportové režimy, počet krokov, kalórie, vzdialenosť, fotografovanie na diaľku, hudba ovládanie, budík, stopky, zobrazenie počasia, režim nerušiť a iné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: