HOCO smartwatch Y5 Pro Smart Sports black (call version)

Kód: 172854
Značka: HOCO
60 € 50 € bez DPH
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantné, vodotesné inteligentné hodinky Hoco Y5 Pro pre ženy sa vám budú hodiť v práci, doma, na cestách alebo pri cvičení. Má farebný displej, multišportové režimy, srdce/sýtosť/spánok. Umožňuje vám telefonovať, spravovať hovory. prezerať kontakty, čítať správy a upozornenia a odpovedať na ne.

 

Inteligentné hodinky Hoco boli vytvorené pre aktívnych ľudí. Štýlový dizajn bude fungovať na každom zápästí.

 

Zariadenie sa pohodlne používa vďaka farebnej obrazovke TFT s uhlopriečkou 1,85“, rozlíšením 240 × 280 px a podporou menu v 21 jazykoch. Na jedno nabitie môže zariadenie fungovať až 4 dni.

 

Inteligentné hodinky majú vstavaný reproduktor a mikrofón, ktorý vám umožní bez toho, aby ste museli, prijímať a uskutočňovať hovory pomocou hodiniek. vytiahnutie telefónu z vrecka. Umožňuje vám tiež čítať správy a upozornenia a odpovedať na ne.

 

Inteligentné hodinky kontrolujú fyzickú aktivitu meraním srdcového tepu, saturácie kyslíkom a monitorovaním spánku. Umožňuje vám kontrolovať priebeh tréningu vďaka multišportovým režimom.

 

Tento produkt funguje so zariadeniami iOS a Android. Má triedu vodotesnosti IP68.

 

špecifikácia:
Model: Hoco Y5 Pro
Obrazovka: TFT kapacitná dotyková obrazovka 1,85”, 240 × 280 px
Procesor: Realtek 8762DT
Pamäť: RAM 192 KB + ROM 128 MB
Pripojenie: Bluetooth v5.0 (až 10 m)
Výdrž batérie: približne 3-4 dni
Pohotovostný režim: približne 7 dní
Batéria: 240 mAh
Typ nabíjania: magnetické
Kábel súčasťou balenia: áno
Farba: čierna
Materiál: hodinky: hliníková zliatina / remienok: silikón
Trieda vodotesnosti: IP68
Kompatibilita: zariadenia so systémom iOS a Android
Veľkosť ciferníka: cca 45 × 38 × 10,5 mm
Jazyk: 21 jazykov (čínština, angličtina, ruština, arabčina, vietnamčina, dánčina, thajčina, poľština, perzština, španielčina, malajčina, gréčtina, francúzština, taliančina, nemčina, portugalčina, turečtina, latinčina, rumunčina, hebrejčina, barmčina)
Funkcie: bluetooth hovor, upozornenie, odmietnutie hovoru, pripomenutie správy, pripomenutie hovoru, monitor srdcovej frekvencie, sedavé pripomenutie, monitor kyslíka v krvi, monitor krvného tlaku, monitor spánku, multišportové režimy, počet krokov, kalórie, vzdialenosť, fotografovanie na diaľku, hudba ovládanie, budík, stopky, zobrazenie počasia, režim nerušiť a iné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: