Spigen ochranné sklo Glas.tR EZ Fit pre Apple Watch Ultra 2 ks - Clear AGL05556

Kód: 150052
Značka: SPIGEN
19,90 € –24 %
eng pl TEMPERED GLASS Spigen GLAS TR quot EZ FIT quot 2 PACK Apple Watch ULTRA 49 MM CLEAR 121225 1
19,90 € –24 % 15 € 12,50 € bez DPH 7,50 € / 1 ks
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Tvrdené sklo s revolučným spôsobom montáže - ak ste sa pri používaní tvrdeného skla zľakli tohto aspektu, vaše problémy sú práve vyriešené!

Tvrdené sklo je zaistené perfektne vyrezaným montážnym rámom, vďaka ktorému ho môžete na obrazovke perfektne umiestniť. Výrobca zjednodušil spôsob montáže natoľko, že je plne intuitívny pre každého užívateľa.

Glas.TR EZ Fit je povlak s hrúbkou 0,2 mm, ktorý bol vo výrobe a procese kalenia vytvrdený na tvrdosť 9H. Vďaka tomu je odolný voči poškriabaniu aj pri kontakte s ostrými predmetmi, ako sú kľúče alebo nôž. Sklo je pokryté oleofóbnou a hydrofóbnou vrstvou, ktorá zabraňuje opúšťaniu odtlačkov prstov alebo iných nečistôt z obrazovky. Je krištáľovo čistý a dokonale odráža zobrazené farby. Neovplyvňuje ani citlivosť dotyku a má výnimočnú jemnosť, vďaka čomu je potešením prejsť prstom po obrazovke. Sklo je určené najmä na ochranu obrazovky pred poškriabaním a minimalizuje riziko poškodenia obrazovky pri nečakanom páde.

* Sklo/fólia je vyrezaná iba na plochej časti displeja s reliéfnou štruktúrou v súlade a na základe matrice pripravenej výrobcom samotného zariadenia. Len takýto rez fólie / skla zabezpečí plnú kompatibilitu s našimi ochrannými doplnkami.

** V dôsledku rôzneho frézovania hrán displejov sa po inštalácii fólie / ochranného skla na obrazovku môže okolo obrazovky objaviť jemná vzduchová hala. Toto je prirodzená situácia a závisí od samotnej obrazovky.

VLASTNOSTI PRODUKTU:
- 100% originál
- Zabalené v originálnom obale
- Extrémne jednoduchá inštalácia vďaka montážnemu rámu
- tvrdosť 9H
- 2,5D skosené hrany sú príjemné na dotyk
- Dodatočná oleofóbna vrstva
- Dokonalá transparentnosť
- Nemá vplyv na funkčnosť dotyku
- Rozmery: 42 x 34 mm

SET OBSAHUJE:
2 x Spigen Glass.TR EZ Fit
1 x inštalačná súprava

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: